RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14858 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14858 10 Inch Oil Return System Stainless Steel with Oil Filtration
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14858 |
| Manufacturer Part # | 14858 |
| Height | 7.55" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 27.75" |
| Weight | 13.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14858 Kit Ofx322 Dc Lge Oil Rtn
