RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1481725 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1481725 Potentiometer 1/2 Inch Shaft Single Pin Connector
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1481725 |
| Manufacturer Part # | 1481725 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1481725 Potentiometer 1/2"shaft 1 Pin Connector., , For 2 Pin Connector Part See 421909
