Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 1481715 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1481715 4.5 Inch Electric Griddle with Thermostat - Countertop
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 1481715 |
| Manufacturer Part # | 1481715 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 1481715 Thermostat Electric Griddle
