RestaurantSupply.com is your trusted source for APW strip warmers.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 1479801 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 1479801 36 Inch Cap Bulb Thermostat Kx for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 1479801 |
| Manufacturer Part # | 1479801 |
| Height | 2.95" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 1479801 36" Cap Bulb 3/16" X 11-1/4"
