RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 147869 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 147869 12 Inch Corrosion Resistant Panel Assembly IP65 Enclosure
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 147869 |
| Manufacturer Part # | 147869 |
| Height | 1" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 147869 Panel Asm Inst. Box Ee 20 Ipx5