RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 147773 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 147773 19 Inch Heat Blanket Replacement for Marshall Air Equipment
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 147773 |
| Manufacturer Part # | 147773 |
| Height | 0.5" |
| Width | 19.25" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 147773 Kit Heat Blanket Replacement
