RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 14761 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 14761 4.25 Inch Safety Switch Lh Impact Resistant Metal
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 14761 |
| Manufacturer Part # | 14761 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 14761 Safety Switch Lh