RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 14759 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 14759 0.85 Inch Wire Eye Bolt Steel Corrosion Resistant Durable
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 14759 |
| Manufacturer Part # | 14759 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 14759 Wire Eye Bolt