RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 14754 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 14754 7.75 Inch Rinse Arm to Commercial Dishwashers
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 14754 |
| Manufacturer Part # | 14754 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 14754 Gl C/gw 100 Rinse Arm W/end Pl
