RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 14754.1 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 14754.1 3.7 Inch Commercial Dishwasher Grommet Sealing Part EPDM
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 14754.1 |
| Manufacturer Part # | 14754.1 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 14754.1 Grommet
