Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14747 118 Inch Saw Blade 5/8 Inch Arbor High-Grade Steel
Item:
#1447378
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 14747 |
| Manufacturer Part # | 14747 |
| Height | 2.65" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 17.45" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14747 118 Inch Saw Blade 5/8 Inch Arbor High-Grade Steel
