RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 147315 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 147315 7.33 Inch Electrical Box OEM Corrosion Resistant Enclosure
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 147315 |
| Manufacturer Part # | 147315 |
| Height | 7.25" |
| Width | 7.33" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 9.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 147315 Assy Electrical Box We Ld