RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14726 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14726 1 Inch Filter Pickup Tube Short Food-safe Material
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14726 |
| Manufacturer Part # | 14726 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14726 Kit Filter Pickup Tube341 Short