RestaurantSupply.com is your trusted source for Savory steam table accessories.
- Authorized Savory dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Savory 14699 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory 14699 5.85 Inch Electric Fan Motor Aluminum Construction
| Manufacturer | Savory |
|---|---|
| Model Number | 14699 |
| Manufacturer Part # | 14699 |
| Height | 2.55" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Savory 14699 Fan Motor 208v
