RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 146828 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 146828 12 Inch Stainless Steel Bracket Bacon Basket with Durable Design
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 146828 |
| Manufacturer Part # | 146828 |
| Height | 7.65" |
| Width | 12.45" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 4.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 146828 Bracket Bacon Basket Asby
