RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146705 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 146705 7 Inch Ignition Tube Assembly Gas Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146705 |
| Manufacturer Part # | 146705 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 38" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146705 Ignition Tube Asm Bp 40 As Noted