RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14658 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14658 7.45 Inch Wide Stainless Steel Pickup Tube for Henny Penny Fryers
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14658 |
| Manufacturer Part # | 14658 |
| Height | 3.9" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 2.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14658 Kit 8hd Fltr Pick Up Tube