RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14651 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14651 5.05 Inch Switch N/o D/i for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14651 |
| Manufacturer Part # | 14651 |
| Height | 3.35" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14651 Kit Ofe32x Switch N/o D/i
