RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 14648 (OEM) commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 14648 (OEM) Thermostat Kit Electric for Henny Penny Units
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 14648 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 14648 (OEM) |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 14648 (OEM) Thermostat Kit
