RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 146442 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 146442 4.65 Inch Door Hinge Assembly Top Left Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 146442 |
| Manufacturer Part # | 146442 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 146442 Door Hinge Assembly (top Left)
