RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 146441 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 146441 3.15 Inch Door Hinge Assembly Top Right for Nor-Lake
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 146441 |
| Manufacturer Part # | 146441 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 146441 Door Hinge Assembly Top Right
