FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 146439 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 146439 29 Inch Door Assembly Rh for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 146439 |
| Manufacturer Part # | 146439 |
| Height | 5.75" |
| Width | 29.25" |
| Depth | 58" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 146439 Door Assembly Rh