- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 14643 3/4 Inch Nut Hex Jam Zinc Plated Steel Fastener
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 14643 |
| Manufacturer Part # | 14643 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 14643 Nut Hex Jam 3/4 16 Zinc Pltd
