RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 146410 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 146410 3.7 Inch Lamp Cover for Commercial Refrigeration Lighting
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 146410 |
| Manufacturer Part # | 146410 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 7.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 146410 Lamp Cover