RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 146382 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 146382 Capillary Tube 5.7 Inch Copper Alloy for Refrigeration
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 146382 |
| Manufacturer Part # | 146382 |
| Height | 5.05" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 146382 Capillary Tube
