RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 146351 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 146351 10 Inch Spacer Filter Medium Air Filtration OEM Heavy-duty
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 146351 |
| Manufacturer Part # | 146351 |
| Height | 1.8" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 3.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 146351 Spacer Filter 8.75"x15.3 75"
