RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146206 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 146206 2.45 Inch Terminal Block Bottom Ga S Corrosion Resistant
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146206 |
| Manufacturer Part # | 146206 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146206 Terminal Block Bottom Ga S