Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln aftermarket commercial food processors cutting discs and accessories.
- Engineered to match existing Lincoln units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lincoln 14619SP commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory 14619SP 5 Inch Diameter Plastic Fan Blade White for Warmers and Toasters
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 14619SP |
| Manufacturer Part # | 14619SP |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 14619SP Plastic Fan Blade, White 3/16" Id X 5" Od Cw 5 Blade, Rotation Looking At Back Of Blade - Motor Side -, Facing Air Discharge., Savory Toaster St-1, Warmer Holding Cabinet Dh, Victory Uf-27 Uf-48 Ur-27 Ur-27-sala Ur-48 Ur-48-10a, Ur-48-12a Ur-48-8a
