RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 146193 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 146193 1.077 Inch Bearing Ptfe Exit OEM Component
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 146193 |
| Manufacturer Part # | 146193 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 146193 Bearing Ptfe Exit 1.077