RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 146119 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 146119 1/4 Inch Ignition Supply Tube for Groen Braising Pans
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 146119 |
| Manufacturer Part # | 146119 |
| Height | 3.38" |
| Width | 21.4" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 146119 Ignition Supply Tube 1/4" Tubing 14" X 8-1/2", Groen Braising Pan Bpm-30/40g(s) & Bpp-30/40g
