FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 145871T cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 145871T 11 Inch Touchscreen Conversion Kit for Marshall Air
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 145871T |
| Manufacturer Part # | 145871T |
| Height | 6" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 2.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 145871T Touchscreen Conversion Kit