RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 145826 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 145826 8.5 Inch Caster Kit 3 Set of 4 Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 145826 |
| Manufacturer Part # | 145826 |
| Height | 4.25" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 3.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 145826 Ft Caster Kit 3 (set Of 4) F
