RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 145788 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 145788 25 Inch Ft Gasket Door Gas Commercial Gasket 21.9 Inch Use
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 145788 |
| Manufacturer Part # | 145788 |
| Height | 3.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 145788 Ft Gasket Door 25.2 X 21.9 (