RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 145752 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 145752 19.57 Inch Coated Wire Shelf for Foodservice Storage
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 145752 |
| Manufacturer Part # | 145752 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 145752 Wire Shelf/rack 19.57" X 22.8" Coated F0156c0