RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 145748 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 145748 4.85 Inch Electric Condenser Fan Motor with Sealed Bearings
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 145748 |
| Manufacturer Part # | 145748 |
| Height | 5.6" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 145748 Ft Condenser Fan Motor