RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 145714 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 145714 0.74 Inch OEM Dryer with Durable Materials for Commercial Use
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 145714 |
| Manufacturer Part # | 145714 |
| Height | 0.74" |
| Width | 0.74" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 145714 Dryer
