RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 145690 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 145690 3.25 Inch Autoloader Conveyor Component OEM Durable
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 145690 |
| Manufacturer Part # | 145690 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 145690 Conveyor6 For Autoloader