Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 14560 17 Inch Removable Saw Wheel for Industrial Machinery
Item:
#1446596
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 14560 |
| Manufacturer Part # | 14560 |
| Height | 3" |
| Width | 17" |
| Depth | 17" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 14560 17 Inch Removable Saw Wheel for Industrial Machinery
$698.06
Unit price
/
Unavailable