Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Middleby Marshall 1455A8793 13/32 Inch Fuse 600 Volt 10 Amp Time Lag
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1455A8793 |
| Manufacturer Part # | 1455A8793 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1455A8793 Sc-10 Fuse 600v 10 Amp Time Lag, 13/32" X 1 5/16", Southbend
