FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 145479 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 145479 30 Gallon Cover and Counterbalance A Sm Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 145479 |
| Manufacturer Part # | 145479 |
| Height | 10" |
| Width | 30" |
| Depth | 44" |
| Weight | 150 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 145479 Cover & Counterbalance A Sm 30 Gallon