- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nor-Lake 145416 7 Inch Vapor Proof Fluorescent Fixture with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 145416 |
| Manufacturer Part # | 145416 |
| Height | 5" |
| Width | 7" |
| Depth | 51" |
| Weight | 8.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 145416 Vapor Proof Fluorescent Fixtur
