RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 145253 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 145253 14 Inch Thermoglo Top Commercial Surface with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 145253 |
| Manufacturer Part # | 145253 |
| Height | 5.55" |
| Width | 14.85" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 9.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 145253 Thermoglo Top Bw4b
