RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Perlick units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Perlick 1450095 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 1450095 25 Watt Motor Stainless Steel Reliable Performance
| Fits with Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 1450095 |
| Manufacturer Part # | 1450095 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Weight | 4.9 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 1450095 25 Watt Motor
