Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Master-Bilt units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Master-Bilt -14468 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt -14468 1.75 Inch Rocker Switch White with Silicone Seal
| Fits with Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | -14468 |
| Manufacturer Part # | -14468 |
| Height | 0.94" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt -14468 Rocker Switch White Rocker Black Bezel, Has Silicone Seal Between Rocker & Body 7/8" X 1-1/2", Dpdt On/on 20a/125-250v, 6ea (1/4" Tabs), Inter Metro Food Warmer Cm15lw
