RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 14464 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 14464 2 Inch On Off Switch Electric OEM for Taylor Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 14464 |
| Manufacturer Part # | 14464 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 14464 On Off Switch 358
