RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 144373 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 144373 1.3 Inch Connector to Conde Nsate for Steam Equipment
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 144373 |
| Manufacturer Part # | 144373 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 144373 Hose Steam Out To Conde Nsate 8"