RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 144075 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 144075 0.7 Inch Arm Rear Tensioning Right Hand Metal Lever
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 144075 |
| Manufacturer Part # | 144075 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 144075 Arm Rear Tensioning Rt Hand
