Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1439796 16 Inch Oven Door Liner H284 Corrosion Resistant
Item:
#1194397
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1439796 |
| Manufacturer Part # | 1439796 |
| Height | 1.25" |
| Width | 16" |
| Depth | 28" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1439796 16 Inch Oven Door Liner H284 Corrosion Resistant
$469.47
Unit price
/
Unavailable
