RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 143559 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 143559 5.55 Inch Ignitor Electric 4 Inch Length with Wires
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 143559 |
| Manufacturer Part # | 143559 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 143559 Ignitor 120v 3" To Mounting Bracket, 4"total Length., 2ea 91/2" Wires With Termination. Mounting Centers 11/8"
