RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 143324 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 143324 5.8 Inch Light Indicator Module - Impact Resistant Polymer
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 143324 |
| Manufacturer Part # | 143324 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 143324 Light Indicator Asby
